Term of Service | About Us | Get in Touch
Special Promo
Home » Product » Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר

Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר

Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר

US $ 895.00 US $ 895.00 0% OFF

GET THE LATEST PROMO & PRICE
for this product

Or you can click this button :

PRODUCT DETAIL

Details about product Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר are here :

קנו ממוכריםKomshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר, בסין ובכל העולם. קבלו משלוח חינם. נצלו מבצעים מוגבלים בזמן, החזרה בקלות והגנת הקונה! תהנה ✓ משלוח חינם ברחבי העולם! ✓ זמן


Image gallery :

Image 1 - Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר Image 2 - Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר Image 3 - Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר Image 4 - Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר Image 5 - Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר Image 5 - Komshine מצב יחיד OTDR 1310/1550nm 32/30dB עם 10mw VFL פונקצית FC/SC/ LC מחבר

Other Products :

US $895.00